Nejhorší vánoční strom v Česku: Nakloněný smrk ohrožuje chodce i auta

15. prosince 2015 v 11:24
Pro smích je okolním obcím městečko Škvorec na Praze-východ. Jejich vánoční stromeček totiž vypadá, že už už spadne. Je nakloněný tak, že ohrožuje auta i chodce.
Rozsvícení vánočního stromku na Masarykově náměstí ve Škvorci 29. listopadu byla velká sláva. Nechybělo jídlo, pití, vystoupení dětí z mateřské a základní školy ani hráč na dudy. Jak jsme ale zjistili, místním lidem od té doby moc do smíchu není.
"Vidíte tu opičárnu? Ten smrk se naklání tak, že projít kolem je o hubu. Aby to vylepšili, přivázali ho ke stromu přes ulici. Je to hnus," nebral si servítky kolemjdoucí muž. "Říkáme, že máme tančící strom. Je to ostuda a pro všechny lidi z okolí jsme pro smích. Jezdí se sem dívat a fotí si to," řekla žena z protějšího domu.
Radní nemají problém

A co na to místní radní? "My s tím nemáme problém. Desetimetrový smrk je ukotvený 2,5 metru v zemi a je zajištěný proti pohybu. Vánoční strom jsme dostali darem jako každý rok a jak narostl, tak narostl. A že by někoho zranil? Tak z toho strach rozhodně nemáme," uvedl starosta Škvorce Antonín Rubín.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama